Hoş Geldiniz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoş Geldiniz

--

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» fans facebook xk
Çağla hamile kalsa [u]leblebi yutmuş solucan [/u]gibi olur Icon_minitimeSalı Ağus. 02, 2011 4:38 pm tarafından Misafir

» buy fans for facebook f5
Çağla hamile kalsa [u]leblebi yutmuş solucan [/u]gibi olur Icon_minitimeSalı Ağus. 02, 2011 9:26 am tarafından Misafir

» sLmmm... qencccc
Çağla hamile kalsa [u]leblebi yutmuş solucan [/u]gibi olur Icon_minitimeSalı Ara. 23, 2008 2:47 pm tarafından göze...

» Eşek gibi damgalandım
Çağla hamile kalsa [u]leblebi yutmuş solucan [/u]gibi olur Icon_minitimeCuma Kas. 28, 2008 7:26 pm tarafından göze...

» Ünlü oyuncu 10 gündür kayıp
Çağla hamile kalsa [u]leblebi yutmuş solucan [/u]gibi olur Icon_minitimeCuma Kas. 28, 2008 6:23 pm tarafından göze...

» İşte aşkın fotoğrafları
Çağla hamile kalsa [u]leblebi yutmuş solucan [/u]gibi olur Icon_minitimeCuma Kas. 28, 2008 6:19 pm tarafından göze...

» Seks sorularına cevaplarÇocuğunuz seks hakkında sorular mı soruyor? İşte size yardımcı olacak cevaplar:
Çağla hamile kalsa [u]leblebi yutmuş solucan [/u]gibi olur Icon_minitimePerş. Kas. 27, 2008 8:54 pm tarafından Admin

» High School Musical 3: Senior Year
Çağla hamile kalsa [u]leblebi yutmuş solucan [/u]gibi olur Icon_minitimePerş. Kas. 27, 2008 3:30 pm tarafından göze...

» Dizi aşkı gerçek mi oldu
Çağla hamile kalsa [u]leblebi yutmuş solucan [/u]gibi olur Icon_minitimeÇarş. Kas. 26, 2008 9:09 pm tarafından Admin

En iyi yollayıcılar
Admin
Çağla hamile kalsa [u]leblebi yutmuş solucan [/u]gibi olur EmptyÇağla hamile kalsa [u]leblebi yutmuş solucan [/u]gibi olur Voting_bar2Çağla hamile kalsa [u]leblebi yutmuş solucan [/u]gibi olur Empty 
göze...
Çağla hamile kalsa [u]leblebi yutmuş solucan [/u]gibi olur EmptyÇağla hamile kalsa [u]leblebi yutmuş solucan [/u]gibi olur Voting_bar2Çağla hamile kalsa [u]leblebi yutmuş solucan [/u]gibi olur Empty 
Bensu
kader
beyza
!$//#!£
yusuf
rainshadow
Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 9 kişi Paz Kas. 24, 2013 7:24 am tarihinde online oldu.

Çağla hamile kalsa [u]leblebi yutmuş solucan [/u]gibi olur

YazarMesaj
Bensu

Bensu

Çağla hamile kalsa [u]leblebi yutmuş solucan [/u]gibi olur Empty
MesajKonu: Çağla hamile kalsa [u]leblebi yutmuş solucan [/u]gibi olur   Çağla hamile kalsa [u]leblebi yutmuş solucan [/u]gibi olur Icon_minitimeÇarş. Ekim 15, 2008 5:42 pm

Alişan çocuk sahibi olmak isteyen yakın arkadaşı Çağla Şikel'i bir yandan överken diğer yandan da ti'ye aldı: Çağla'nın yazın hamile kalacağını zannetmiyorum. Yazın hamile kalırsa güneşlenmeye çıkamaz. Ama Çağla güneşsiz yapamaz!..
Çağla Şikel'in yakın arkadaşı ve program partneri Alişan, çocuk sahibi olmak istediğini söyleyen Çağla Şikel hakkında açıklamalarda bulundu. Geçen 10 Ağustos'ta Emre Altuğ ile evlenen Şikel'in mutluluğunu kıskandığını söyleyen Alişan, "Çağla evinin hanımı oldu. İki gün evlerinde misafirdim. İkisi de çok misafirperver. Hatta Emre bana tost yaptı"
" Çağla Şikel ile Emre Altuğ'un çocuk sahibi olmak istediklerini de açıklayan Alişan yakın dostuna espri ile karışık dokundurmadan da edemedi: "Ama ben Çağla'nın yazın hamile kalacağını zannetmiyorum. Yazın hamile kalırsa güneşlenmeye çıkamaz. O da güneşsiz yapamaz. Ben zaten onun hamilelik halini de düşünemiyorum. Leblebi yutmuş solucan gibi olur." Şikel ile Altuğ'un bir erkek çocukları olacağını hissettiğini belirten Alişan, çifte mutluluklar diledi...
Bensu

Bensu

Çağla hamile kalsa [u]leblebi yutmuş solucan [/u]gibi olur Empty
MesajKonu: Geri: Çağla hamile kalsa [u]leblebi yutmuş solucan [/u]gibi olur   Çağla hamile kalsa [u]leblebi yutmuş solucan [/u]gibi olur Icon_minitimeÇarş. Ekim 15, 2008 5:43 pm

leblebi yutmuş solucan Smile ne biçim bi benzetme o öle yaa Very Happy Very Happy

Çağla hamile kalsa [u]leblebi yutmuş solucan [/u]gibi olur
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-